שאלות נפוצות FAQ

להב חקירות ושירותי מידע מודעים ויודעים שהתחום בו אנחנו עוסקים הינו תחום רגיש.

לכן אספנו בשבילכם אסופה של שאלות נופוצות בהן אנחנו נתקלים על בסיס יום יומי במפגש על לקוחות חודשים, במטרה להקל עליכם כמו שיותר בביצוע הפנייה למשרד חקירות.

כמה תעלה לי חקירה פרטית?

כל חקירה והתמחור שלה. תעריף חקירה נקבע על פי המשאבים המושקעים בכל מעקב ומעקב , כאשר התשלום הנגבה מהלקוח הוא בהתאם למס' שעות המעקב. לעומת זאת, חקירה כלכלית מצריכה חקירה מדוקדקת לעומק על מנת להשיג את כל האינפורמציה הנדרשת ועל מנת להגיע אל הממצאים הנדרשים, ולכן אין לה מחיר אחיד, תלוי מאוד מהו נושא החקירה הכלכלית ואת מי יש לגייס על מנת להגיע לתוצאות המתבקשות. (לחצו כאן למידע נוסף על חקירות פרטיות).

על הניסיון שלנו:

למשרדנו ניסיון רב מאוד בתחום החקירות הפרטיות והמעקבים , עם תוצאות מוכחות בשטח. (כמובן שמידע מורחב ינתן ברמת השיחה האישית).

מהו הציוד הטכני בו אנו נעזרים?

המשרד עובד עם הציוד המתקדם ביותר הנמצא כיום בשוק, בתחום המעקבים והחקירות.

מי מבצע את עבודות המעקב?

במשרדנו עובדים אנשי מקצוע בכירים ומעולים בתחום החקירות הפרטיות והמעקבים,כולם יוצאי שרות הביטחון והמשטרה. (לחצו כאן לקרוא מידע נוספים על ביצוע מעקבים).

מה באשר לתעודה ורישיון חוקר פרטי?

משרדנו עובד רק עם חוקרים מורשים ובעלי תעודת חוקר פרטי של משרד המשפטים. רישיון זה מקנה את הזכות לעבוד עם משרדי חקירות פרטיים. (לחצו כאן למידע נוסף על עבודת חוקר פרטי).

האם אתם מבצעים האזנות סתר והאם זה חוקי?

אסור בשום אופן לבצע האזנות סתר. מדובר על עברה פלילית מנוגדת לחוק, ומשרדנו לא מבצע דברים שאינם חוקיים.

מה מקבלים בסוף החקירה?

בסוף כל חקירה מקבל הלקוח דו"ח תוצאות חקירה מסודר באשר לממצאי החקירה וכמו כן, הוא יקבל לידיו דיסק המכיל צילומים , באם החקירה הצריכה צילומים רלוונטיים.

אני חושד/ת בבעלי/אשתי, מה עלי לעשות?

במקרה של חשד לבגידה מצד בן או בת הזוג, יש קודם לפעול בקור רוח ולהתייעץ עם משרד החקירות באשר לנחיצות מעקב. במקרה שהוחלט להוציא מעקב, הלקוח מביא איתו מידע ראשוני כמו סוג ומספר רכב של האדם אחריו אנו מעוניינים לעקוב, כתובת מקום העבודה ופרטים באשר למועד יציאתו מן הבית , תמונה עדכנית ועוד פרטים רלוונטיים. לאחר קבלת האינפורמאציה הכרחית זו, צוות חקירה המונה שני רכבים, מתמקם סמוך אל הבית בשעות הבוקר המוקדמות ומתחיל בעבודת המעקב. (לחצו כאן לשאלון/מבדק אנונימי מכוון – האם החצי השני בוגד?)

אני חושד שגונבים לי מהעסק, מה לעשות?

אם עולה חשד סביר שמישהו גונב לכם מהעסק, ציוד, מסמכים או כל דבר בעל ערך אחר, ניתן להתקין בבית העסק מצלמות סמויות , על מנת לעלות על זהות הגנב ולאחר מכן, לבצע מעקב שמיועד לגלות לאן מעבירים את הציוד הגנוב ועל מנת שניתן יהיה לאסוף ראיות רלוונטיות והוכחות, ולהעביר אותן בהמשך למשטרה. ( יש לדעת מראש, כי אין בידי המשטרה לפעול ללא ראיות מוצקות).

אני חושד שמאזינים לי , מה ניתן לעשות?

והיה ועולה חשד סביר שמישהו מבצע לנו האזנות סתר ומאזין לשיחות שלנו, מה שאסור על פי חוק, משרדנו יציע לכם ציוד מיוחד ומתקדם לגילוי האזנות בבית, במשרד וברכב. כמו כן ניתן לבדוק את הטלפון הסלולארי שלכם ומחשבכם האישי.