למה אנחנו?

אודות להב חקירות ושירותי מידע

סביר להניח שרוב רובם של האנשים חולמים לחיות בתוך עולם טהור, נקי ותמים, בו ישנה ערבות הדדית וניתן לסמוך על איש על רעהו, אך לרוע המזל, עולם אידיאלי שכזה איננו קיים וזאת עוד משחר היסטוריית האנושות. במשך הזמן אנו לומדים להתייחס אל כל אדם העומד מולנו בהתאם לאופיו, התנהגותו ודרך התנהלותו ומשתדלים לנהוג על פי האמרה "כבדהו וחשדהו", ולרוב זה גם עובד. אך מה קורה כאשר אדם שהאמנתם בו וסמכתם עליו בעיניים עצומות מועל באמונכם? מה קורה שמתעורר חשד סביר שאחד מהעובדים בבית העסק שלכם גונב ומעלים דברים בעלי ערך? וישנם כמובן גם מצבים הרבה יותר מורכבים הטומנים בחובם אמוציות חזקות והרבה מאוד בלבול וחוסר אונים והכוונה היא, לחשדות בדבר מעשה בגידה של בן או בת הזוג שלכם. מה באמת ניתן לעשות כאשר אנו בטוחים שבן הזוג בוגד בנו אבל…

אין לנו שום דרך נראית לעין להוכיח זאת?

ממש לשם כך ולשם בעיות אחרות כגון חשד שמישהו מבצע בכם האזנות סתר, גונב מכם כספים בדרכים מתוחכמות או כל בעיה דומה שאין לכם דרך לחקור אותה אך היא איננה מהווה עילה לפנות אל המשטרה משום שאין לכם שום ראיות מוצקות, אנו נמצאים כאן בשבילכם על מנת לסייע לכם ככל שניתן ובאמצעות מיטב הכלים העומדים לרשותנו כמשרד חקירות.

במה אנו שונים ממשרדי חקירות אחרים?

ישנם כיום הרבה מאוד משרדי חקירות המציעים את שירותיהם לקהל הרחב, אך אנו מציעים לכם ניסיון רב שנים ומוכח בתחום החקירות הפרטיות, עם תוצאות מוכחות בשטח, אמינות, יחס אישי ואמפטתי לכל לקוח ולקוח תוך התייחסות מיוחדת לנושא החקירה הקשור אליו, אנו מבטיחים דיסקרטיות מוחלטת מה שאומר שאין עליכם לחשוש מדליפת פרטי המעקב או החקירה לשום גורם מבחוץ, ואנו מבטיחים ללוות אתכם גם בהמשך, לאחר שנמסרו לכם ממצאי עבודתנו ולסייע לכם ככול שניתן תוך שמירה על קשר אישי רציף עמכם, באם יש צורך בכך. אנו באמת רואים בעבודתנו כשליחות ומאמינים שהלקוח שלנו קודם לכל.

השירותים אותם אנו מציעים במשרדינו:

חקירות פרטיות, מעקבים, חקירות בגידה, מודיעין עסקי, חקירות כלכליות וגילוי האזנות.