חוקר פרטי

חוקר פרטי

לעיתים החיים מזמנים לנו הפתעות, ולא דווקא מהסוג הטוב. המחשבות שמישהו מועל באמוננו או בוגד בנו, עלולות להיות מבלבלות, להכניס אותנו למצבים רגשיים קשים ולהפוך את חיינו לסיוט לא קטן ,במיוחד כאשר מדובר על אדם לו הענקנו אמון מלא. במקרים של חשד באשר לבגידת בן הזוג שלנו בנו, הדבר טומן בחובו השלכות ארוכות טווח וקשות אשר משפיעות לא רק עלינו, אלא גם על כלל המשפחה. במקרים שכאלה, כדאי ורצוי לפנות אל חוקר פרטי אשר יסייע לנו לחקור את האמת ולדעת אם יש בסיס לחשדות שלנו. חוקר פרטי או בלש פרטי, עובד במשרד חקירות בעל רישיון ועוסק בתחומים רבים: חקירות פרטיות, מודיעין עסקי, חקירות בגידה, חקירות כלכליות ומעקבים.

מהו חוקר פרטי?

החוק היבש מגדיר חוקר פרטי במילים אלו:" מי שעוסק בהשגת ידיעות על הזולת או באיסופן, לצרכי אחרים ודרך שירות לכל, ושלא לצרכי מחקר מדעי, סקר דעת קהל או פרסום ברבים". חוקר פרטי חייב להציג בפניכם תעודה ורישיון אשר משרד המשפטים העניק לו על מנת לעסוק בחקירות פרטיות , כאשר זמן ההכשרה שלו אורך כשלוש שנים במשרד חקירות מורשה כלשהו. הרישיון אשר ניתן לחוקרים הפרטיים מאפשר להם לעבוד במסגרת משרד חקירות, אך לא באופן פרטי.

לשם מה נדרש חוקר פרטי?

אין מה לעשות, אך ישנם מצבים בחיים בהם מתעוררים אצלנו רגשות מאוד לא נוחים של חשדנות, חוסר אמון באחד מהקרובים לנו, אפילו יהיה זה בן משפחה קרוב או בן זוג אשר אנו חושדים כי הוא בוגד בנו ומעל באמנונינו, עובד במקום העבודה אותו אנו מכירים ומיודדים עמו,אך למרות זאת, אנו חושדים שהוא גונב מבית העסק, הגננת של ילדינו, שאין אנו בטוחים במידת כשירותה לטפל ביקר לנו מכל, וכמו כן במצבים של מעילה בכספים, מעשי תרמית או שחיתות ועוד. כל המצבים הנ"ל עלולים ליצור בנו חוסר שקט רב ולפגוע בשגרת חיינו הבטוחה. אם אכן עולים בכם ספקות או חשדות באשר לאדם מסוים, רצוי לפנות בהקדם האפשרי אל חוקר פרטי אשר יסייע לכם לצאת מהסבך אליו נקלעתם ולפזר את מסך הערפל מעליכם.

כיצד חוקר פרטי מבצע את עבודתו?

חוקר פרטי הוא בעל כלים רבים ויעילים המסייעים לו בעבודתו על מנת להגיע אל הממצאים הנדרשים וכל זאת מבלי לעבור על החוק. אחד האמצעים העיקריים לביצוע עבודת חוקר פרטי הוא המעקב. את המעקבים מבצעים החוקרים הפרטיים באמצעות רכב או בלעדיו, וגם על ידי אמצעים טכנולוגים מתקדמים ומשוכללים כמו למשל תוכנות מיוחדות המותקנות במחשב הפרטי או העסקי של האדם אחריו אנו עוקבים. חוקר פרטי עובד גם עם מצלמות סמויות אותן ניתן להתקין במקומות רבים וסמויים מן העין . כלים רבים ומגוונים עומדים לרשותו של כל חוקר פרטי, אך גם כישוריו בתחום יחסי האנוש, האינטראקציה שלו עם הלקוחות , חשיבה מתוחכמת ויצירתיות חשובים לא פחות בתחום עבודה זה.

צרו עמנו קשר, וחוקר פרטי מיומן יסייע לכם בכל תחום שתצטרכו