חקירות פרטיות

כל אחד מאיתנו עלול להיקלע למצב לא נעים בו הוא חושד בבן אדם מסוים . לעיתים קרובות אדם זה מוכר לנו שנים רבות , אדם אשר תמיד סמכנו עליו, היינו מיודדים איתו ואפילו יותר מכך, אך משהו שהוא עשה או אמר, או אופן התנהלותו מעורר אצלנו חשדות באשר לאמינותו. לעיתים העניינים מורכבים אף יותר וישנו חשד לפלילים. אך גם כאשר מדובר על חשדות לפלילים, המשטרה לעיתים איננה הכתובת הנכונה כי אנו הרי נידרש לספק להם ראיות, ולכן, במקרים מסוימים הכתובת הראשונה שלנו תהיה משרד חקירות פרטיות. משרד חקירות פרטיות מעסיק אנשי מקצוע מיומנים, במקרה זה בלש פרטי אשר עליו תוטל מלאכת גילוי האמת. משרדי חקירות פרטיות עוסקים בתחומים שונים וביניהם: מודיעין עסקי, מעקבים, חקירות בגידה, גילוי האזנות סתר, חקירות כלכליות ועוד.

גילוי האזנות

מתי עלי לגשת אל משרד חקירות פרטיות?

ברגע שמתעורר חשד כלשהו באדם מסוים, ואין לכם את האמצעים להפריך או לאושש חשד זה בעצמכם, עליכם לפנות אל משרד חקירות פרטיות. יכול להיות שזה בן זוגכם האהוב, שלפתע יחסו השתנה כלפיכם, הוא נוהג לחזור מאוחר מהעבודה, מתנהג מוזר וישנו חשד סביר שהוא מנהל מערכת יחסים אל מחוץ לנישואין. יכול להיות שזה אחד מהעובדים שלכם, או אפילו חבר לעבודה, אשר אתם חושדים בו כי הוא גונב. ייתכן וזה השותף לעסק שלכם שמעלים מכם הכנסות משותפות, או חשד שמשהו איננו מתנהל כשורה בגן הילדים של ילדכם הפרטי. מקרה אחר יכול להיות שבו אתם חושדים שהתקינו אצלכם אמצעי האזנות סתר, וצריך לפעול לגילוי האזנות. בכל המקרים הללו ועוד כדאי ורצוי לפנות אל משרד חקירות מקצועי ובעל ותק.

כיצד מתנהלות חקירות פרטיות?

לרשותו של חוקר פרטי עומדים אמצעים שונים על מנת לעלות על חקר האמת, אלה הם אמצעים שאינם זמינים לאנשים פרטיים שאינם חוקרים. משרד שמבצע חקירות פרטיות ידאג לבצע מעקבים אחר האדם בו אתם חושדים באמצעות כלים שונים ומגוונים: מעקבים באמצעות רכבים, תוכנות משוכללות אותן מתקינים במחשבים, אמצעים לגילוי האזנות סתר באם מתעורר חשד שכזה, מצלמות מיניאטוריות וסמויות אותן ניתן להטמין במקומות שונים, מכשירי הקלטה ועוד.

לאחר העבודה יספק לכם משרד החקירות דו"ח הכולל את הממצאים והראיות אותם אסף במהלך העבודה, כולל תמונות באם נדרשו כאלה, כך שתוכלו להמשיך ולפנות עם הראיות אל הגורמים הרלוונטיים – משטרה, בתי משפט,בית דין לענייני משפחה, בית דין רבני ועוד.

גילוי האזנות