חקירות בגידה

חקירות בגידהמשרדי חקירות פרטיות מציעים ללקוחותיהם הרבה מאוד שירותים, בהם ניתן להזכיר – חקירות כלכליות, מעקבים, גילוי האזנות סתר ועוד, אך אחד הנושאים היותר מבוקשים אך עם זאת בין הכואבים ביותר, הוא חקירות בגידה. חקירות בגידה מיועדות לכל מי שחושד בבן או בת זוגו כי הוא מנהל מערכת יחסים מחוץ לנישואין.

חקירות בגידה – סימנים מחשידים

הרי לא סתם פניתם אל חוקר פרטי על מנת שיבצע חקירות בגידה, ישנם מגוון סוגי התנהגויות וסימנים אשר אמורים להדליק אצלכם נורה , והנה כמה מהם: כאשר בן הזוג מתמיד לקחת איתו לכל מקום את הטלפון הנייד ולא להשאיר אותו לידכם, כאשר הוא דואג שהנייד יהיה כל הזמן על מצב רטט בנוכחותכם, מרבה להתעסק עם המכשיר ולמחוק את כל ההודעות, כאשר בן הזוג מסתיר את חשבון הטלפון הנייד אותו הוא מקבל הביתה, כאשר בן הזוג לפתע משנה את סגנון לבושו, מרבה לקנות בגדים חדשים או שם על עצמו בושם, כאשר עד לא מזמן לא נהג לעשות זאת, כאשר בן הזוג איננו מעוניין לקיים יחסים אינטימיים כמו בעבר, כאשר הוא נוהג לחמוק אל המקלחת מייד עם הגיעו הביתה, כאשר הוא נוהג לאחר מהעבודה או לצאת את הבית בשעות לא שגרתיות, וכאשר חלים שינויים מהותיים באופן התנהגותו. אם אתם מאבחנים בסימנים אלה או לפחות בחלקם, זה הזמן לפנות אל משרד חקירות אל מנת שיבצע בעבורכם חקירות בגידה ולגלות את האמת.

חקירות בגידה –חשיבות הדיסקרטיות

חקירות בגידה אמורות לעקוב אחר בן הזוג , למצוא הוכחות וראיות לדבר היותו בוגד. חשוב מאוד שהלקוח הנבגד ינסה ויתאמץ לשמור על כמה שיותר קור רוח ומדובר על עניין שכמעט קשה מנשוא אך הוא חשוב מאוד ומהותי שכן, בן הזוג הבוגד החש שעוקבים אחריו עלול להתנהל מתוך זהירות יתר ובניסיון להסוות עקבות. ולכן גם אם הדבר קשה עליכם מאוד, כדאי לכם להתנהג באופן כזה שבן הזוג הבוגד לא יחשוד שאתם מבצעים אחריו מעקב ולשמור על דיסקרטיות מרבית ככל שניתן. באמצעות חקירות בגידה ניתן לצלם את בן הזוג הבוגד עם המאהבת ולהביא את התמונות כראיות לבית המשפט.

חקירות בגידה ועניינים מהותיים לחקירה

על מנת לחסוך בזמן יקר והוצאות כספיות רצוי לבוא אל איש המקצוע, בלש פרטי במקרה זה, עם כמה שיותר נתונים מקדימים על מנת לייעל חקירות בגידה. רצוי להביא תמונה עדכנית של בן הזוג החשוד בבגידה, את סוג הרכב בו נוהג ואת מספרו, אם יש לכם גם תמונה של המאהב או מאהבת – מה טוב. כמו כן כדאי למסור פרטים על מקום העבודה, שעות העבודה, מקומות אליהם מורגל בן הזוג ללכת או לבלות, כמו כן גם מסרונים מחשידים , אי מיילים, התכתבויות מחשידות באמצעות רשת האינטרנט וכל דבר נוסף אשר יסייע לעניין חקירות בגידה.

לחצו כאן למעבר למבדק ראשוני (אנונימי) – האם החצי השני בוגד?