משרד חקירות

משרד חקירות- כל הדרך לצידכם

מתי פונים אל משרד חקירות? מהם תחומי החקירות בהם אנו עוסקים? מדוע כדאי לפנות אלינו? משרד החקירות שלנו הוא בעל רישיון ממשרד המשפטים ואנו פועלים בכמה מישורי חקירות . אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוחות שלנו תוך גילוי רגישות רבה לצרכים שלהם, כל מקרה לגופו, אנו מחויבים לדיסקרטיות וסודיות מרביות באשר לפרטי החקירה וגם באשר לתוצאותיה. אנו עובדים מתוך מסירות רבה ללקוחות בכל זמן נתון ומוכנים כל רגע לצאת אל השטח . אנו מחויבים לתהליך החקירה מרגע שהחל ועד לסיומו כמו גם לממצאים ולהוכחות ובעת הצורך נלווה את הלקוח לבית המשפט עם הממצאים אותם השגנו במהלך החקירה. משרד החקירות שלנו מקצועי במיוחד, יש לנו ניסיון רב וותק בסוגי חקירות שונים ואנו מבטיחים ללוות אתכם נאמנה לאורך החקירה, תהיה זו קצרה או ארוכה.

משרד חקירות -מיהו חוקר פרטי?

חוקר פרטי, הנקרא גם בלש פרטי, עוסק במגוון חקירות פרטיות בתחומים שונים. אנו כמובן נציג לכם עם תחילת הקשר בינינו רישיון אשר ניתן לנו ממשרד המשפטים. חוקר פרטי בעל משרד חקירו הוא מי שהוכשר במשך למעלה משלוש שנים לעסוק בנושא המורכב והמרתק הזה. כל חוקר פרטי, טרם קבלת הרישיון, חייב לצבור ניסיון במשרד חקירות ולצבור וותק ומיומנות, ללא ניסיון, בלתי אפשרי לעסוק בתחום. לאחר ההכשרה הארוכה ולאחר הצלחה במבחן, אנו מקבלים רישיון ממשרד המשפטים. רישיון זה נותן לנו את הלגיטימציה לעסוק בתחום חקירות, הממצאים שלנו קבילים בבתי המשפט, ממצאים שבהרבה מן המקרים יכולים להטות את הכף לטובתכם בכל הליך משפטי.

משרד חקירות – באילו תחומי חקירות אנו עוסקים?

אנו עוסקים במגוון סוגי חקירות רבים על פי דרישתכם: חקירות בגידה וחקירות אישות, מודיעין עסקי המסייע לכם להתחרות טוב יותר עם עסקים מאותו התחום, המידע העסקי חשוב מאין כמותו להצלחת ושגשוג העסק שלכם ואנו נסייע לכם להיות עם האצבע על הדופק בכול עת וככול הנדרש. כמו כן אנו עוסקים בתחום חקירות כלכליות הן למגזר הפרטי והן למגזר הציבורי, מודיעין תחרותי ועוד תחומי חקירות. חשוב לציין, לא ניתן לקבוע את עלות החקירה מראש, מטבע הדרכים, ישנן חקירות קצרות יותר וישנן חקירות שאורכות הרבה זמן, הכול תלוי באופייה של החקירה המתבקשת. אנו מבטיחים לגלות הרבה רגישות ואמפטיה ללקוחות, לעיתים החקירות במיוחד חקירות בגידה מלוות בהרבה מאוד חששות ואמוציות, אל דאגה, אנו כאן בשבילכם ולמענכם, מבטיחים להיות זמינים בכול עת.

כיצד אנו פועלים?

משרד חקירות לא יכול לבצע חקירות ללא מעקבים, המעקבים הינם כלי העבודה העיקרי שלנו, בכול תחום הם מתבצעים בצורה שונה. אנו עושים שימוש בציוד הבלשי הטוב ביותר בנמצא, ציוד בלשי משוכלל וחדשני המיוצר על פי מיטב הטכנולוגיות: סוגים שונים של מצלמות, משדרים, מכשירי הקלטה, מכשירי וידאו ומכשירי אודיו, מכשירים לגילוי האזנות סתר,אוזניות הקלטה וציוד מעקבים. חשוב כאן לציין, כאשר אתם פונים אל משרד חקירות, דעו מראש שאין הוא רשאי לעסוק בהאזנות סתר, אלו אסורות בתכלית האיסור על פי חוק, מדובר על עבירה שעונש לצידה, ראיות מהן אלה, לא יתקבלו בשום בית משפט ויפסלו על הסף.

אנו מחויבים לפעול על פי קודי מוסר ואתיקה, ומבטיחים לכם לקבל מאיתנו לא רק את העבודה הטובה ביותר, אלא גם את שירות הטוב ביותר לאורך כל הדרך.

משרד חקירות